Будинок на Колесах

Переобладнання в Будинок на Колесах

Переобладнання та модернізація автомобільного транспорту в Дім на Колесах за індивідуальним проектом. Виробництво, обслуговування і ремонт кемперів, автобудинків та іншої автомобільної туристичної техніки. 3D-моделювання, візуалізація. Продаж оригінального обладнання та комплектуючих провідних європейських компаній для караванінгу та туризму.
Comfort Cars – українська компанія з переобладнання автомобільного транспорту, що динамічно розвивається. Перший фургон було випущено понад 20 років тому, на початку нульових. З того часу фірма з невеликої майстерні в провінційному Бердичеві виросла у велику компанію із сучасними цехами. Її співробітники мають великий досвід і професійні навички, відповідально ставляться до своїх обов’язків і якісно виконують свою роботу. Географія наших клієнтів: країн СНД, Польща, Німеччина, Австрія, Нідерланди. У 2019 році, йдучи на зустріч попиту, що постійно зростає, на активний, комфортний і мобільний відпочинок на природі, Comfort Cars почала освоювати новий для себе напрямок – переобладнання в Будинок на Колесах. За три роки в компанії Comfort Cars було розроблено прогресивну технологію виробництва автобудинків на базі серійних заводських фургонів, яка відповідає всім європейським вимогам безпеки пасажирських перевезень. Відкрито та налагоджено власне виробництво меблів для автобудинків, кемперів, кастенвагенів, караванів, альківних автобудинків, причепів тощо. Це дозволило стати самостійними та незалежними від виробників меблів або її постачальників, і максимально точно виконувати кожен елемент інтер’єру салону, виготовляти меблі будь-якої складності, а також знизити її собівартість. Також було налагоджено зв’язки із закордонними постачальниками обладнання та комплектуючих для караванінгу, оптові закупівлі яких регулярно поповнюють склади компанії, гарантуючи тим самим своєчасне здавання будинків на колесах їхнім майбутнім власникам.

Будинок на колесах. Відео

НАШІ РОБОТИ З ПЕРЕОБЛАДНАННЯ В БУДИНОК НА КОЛЕСАХ

Фотографії, навіть найякісніші, виконані професіоналами, не передають повною мірою всієї атмосфери готового автобудинку. До того ж інтернет повний однакових фотографій автобудинків, часто крадених, розміщених на різних сайтах. У наш час вже складно визначити справжнього власника фотографій та відповідно виконавця роботи, що відображена на фото. Відео дозволяє проводити невелику віртуальну екскурсію по готовому будинку на колесах, отримати уявлення про планування та оснащення, а також придивитися до якості виконаної роботи. Його складніше вкрасти. Більше відео наших робіт з переобладнання автомобільного транспорту на нашому каналі YouTube – тут

Кастенваген Peugeot Boxer

Кастенваген Citroen Jumper

Кастенваген Mercedes Sprinter

3D проектування дизайну автобудинку

ВТІЛИТЕ ВСІ ВАШІ ІДЕЇ В ЖИТТЯ!
3D проектирование дома на колёсах

Створення реалістичних та точних моделей

Comfort Cars пропонує побачити детальний графічний проект майбутнього Будинку на Колесах до початку переобладнання. Комп'ютерне 3D-проєктування дає змогу створити автобудинок максимально комфортним, практичним і функціональним, автобудинок, у якому можна і працювати, і відпочивати, влаштувати його планування так, щоб усе необхідне було під рукою. Такий підхід виключає непорозуміння між власником майбутнього автобудинку та виконавцем із зонування авто та його меблювання, береже замовника від розчарування та подальшої переробки елементів мобільного будинку, які можуть не сподобатися. При створенні проекту будинки на колесах у спеціалізованій 3D-програмі можна наочно оцінити майбутній автобудинок, вибрати потрібне планування та технічне оснащення, колірну гаму та фактуру матеріалів, дизайн. Для цього є більше 100 моделей найпопулярніших для переобладнання в автобудинок фургонів, меблів та інших комплектуючих, варіантів дизайну з використанням різних стилістичних рішень.

 100+ масштабних шаблонів популярних моделей фургонів
100+ предметів меблів і компонентів
 Десятки дизайнерських фактур і забарвлень
 Необмежені можливості дизайну

Будинок на колесах. Наші роботи

Галерея робіт з переобладнання фургонів у будинок на колесах в Україні від Comfort Cars. Реальні фото різних типів автобудинків клієнтів в ексклюзивних стилістичних рішеннях, кольорі, меблюванні, технічному та мультимедіа оснащенні. Варіанти сучасних кемперів і габаритних будинків на колесах на базі мікроавтобусів популярних марок і моделей транспорту. Дизайнерські рішення з облаштування салону мобільного житла та детальний опис переобладнання кожного транспортного засобу з портфоліо компанії. Усі зображення є оригінальними та відповідають виконаним роботам. Компанія "Comfort Cars" не використовує чужі зображення! Усі зображення на сайті захищені авторським правом і належать компанії "Comfort Cars".

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ-ЗАЯВКУ

Заповніть форму-заявку на переобладнання в будинок на колесах просто зараз і автоматично отримаєте гарантовану 5% знижку на послугу. Це займе всього кілька хвилин вашого часу і дозволить істотно заощадити. Після отримання заявки ми підготуємо проєкт і прорахуємо вартість автобудинку вашої мрії.
Подати Заявку!

Переоборудование в Дом на Колесах

Application Form RU

Внимание!

Перед заполнением заявки обязательно ознакомьтесь с образцом. Внимательно заполните все необходимые поля формы, на её основании считается стоимость будущего проекта. Для полного взаимопонимания и уточнения всех деталей Вашего проекта, после заполнения и отправки заявки, обязательно свяжитесь с нами по контактному телефону +380975767756 (WhatsApp, Viber). Благодарим, что обратились в Comfort Cars!


ОБРАЗЕЦ ЗАПОЛНЕНИЯ

Установка дополнительного климатического оборудования


Монтаж


Навесное оборудование

Пример: маркиза, подъёмная крыша, система автоматического открывания двери, автоматическая подножка, рейлинги, пороги, багажник на крышу и т.п.


Электрооборудование


Сантехника


Обшивка салона (сидений)


Мебель

(кухонный блок, шкафы, тумбы, столики, столики, антресоли и т.п.)


Декор и вспомогательное оборудование

Пример: шторки, коврики, подушки, акустика, TV, камера заднего вида органайзеры и т.п.


Комплектующие и Оборудование

Пример: холодильники, кухонная мойка, кухонные плиты, насосы, бойлеры и т.п.


Пожелания и Предложения


Примечание: стандартные работы и комплектующие уже включены по умолчанию в некоторые виды работ (сварочные работы, антикоррозийная обработка, термоизоляция, шумоизоляция, монтаж ремней безопасности и т.д.)!

Some description about this section

Будинок на Колесах. Класифікація

ЄВРОПЕЙСЬКА КЛАСИФІКАЦІЯ ЖИТЛОВОГО ТУРИСТИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
На жаль, автомобільний туризм, він же караванінг, в Україні ще мало розвинений і офіційної класифікації такого роду транспорту не існує (принаймні ми її не зустрічали). Ми постійно стикаємося з проблемою комунікації між нашими фахівцями та майбутніми клієнтами. Тому, пропонуємо взяти за основу класифікацію автобудинків наших європейських сусідів, у яких культура караванінгу має давнє коріння.

Кемпервен

Дом на колёсах - кемпервен

Невеликий будинок на колесах для маленької компанії, основою якого може слугувати звичайний вантажний фургон або пікап. Цей тип автобудинку найбільше користується попитом у любителів активного відпочинку на природі, у наметах, у рибалок і мисливців. Наповнення салону кемпера мінімальне, але його цілком вистачає для тих потреб, для яких він призначений. Обладнаного спального місця в салоні немає – для ночівлі в кемпері ліжко і козирок потрібно висувати, піднімаючи дах. Перевагою є маневреність такого типу автобудинку, прохідність, економічність, відносно низька вартість переобладнання фургона на кемпер і допустимість керування ним водіям з категорією “В”.

Кастенваген

Дом на колёсах - кастенваген

Будинок на колесах на основі суцільнометалевого вантажного мікроавтобуса. Часто його плутають із кемпером через їхню зовнішню схожість, але насправді ці два автобудинки відрізняються між собою. Кастенваген габаритніший і вищий, пасажири можуть спокійно розташовуватися в ньому, стоячи на повний зріст. Також такий тип будинку на колесах іноді називають закритим панельним фургоном і за цю його особливість він має безліч шанувальників серед автомобілістів різних країн. Популярні такі будинки на колесах і в Україні. Зазвичай переобладнання в будинок на колесах типу кастенваген замовляють на базі мікроавтобусів Mercedes Sprinter, Renault Master, Fiat Ducato та ін. подібних.

Караван

Дом на колёсах - караван
Причіпний фургон, який тягне за собою особистий автомобіль власника. Житловий модуль за необхідності можна відчепити, поставити на стоянку і вирушити у справах на своїй машині. Під час руху у вагончику-причепі пасажирам перебувати не можна – це небезпечно. Люди їдуть у провідній машині, а під час привалу проводять час у трейлері. Караванер – автодом, який часто зустрічається за кордоном. У багатьох країнах облаштовано цілі трейлерні парки, в які на нічліг або побувку заїжджають мандрівники. Такий автодом може бути невеликим або габаритним. Для караванера понад 3,5 т категорії “В” буде недостатньо.

Житловий модуль

Дом на колёсах - жилой модуль
Це навіть не автобудинок, а окрема його частина, мобільна конструкція, яку можна легко зняти з однієї машини та перевстановити на іншу, яка підходить. Часто її кріплять на місці кузова вантажного фургона або пікапа. Функціонал житлового модуля залежить від його величини – чим модуль більший, тим більш оснащений. При цьому на наявність кухні або будь-якого зонування в більшості розраховувати не доводиться. Житловий модуль купують готовим, замовляють фахівцям або створюють самостійно, наповнюючи його за власним бажанням. Розрахований такий тип автобудинку на 1-2 людини.

Напівінтегрований автобудинок

Дом на колёсах - полуинтегрированный
Створюється на шасі серійного вантажного фургона. Замість кузова тут розміщується повноцінне мобільне житло. Кабіна, як правило, заводського виробництва і вона не є єдиним цілим із салоном – житловим простором. Багато автомобільних концернів випускають такі шасі-основи для різного типу спецтехніки, а також для будинків на колесах. Переобладнання в будинок на колесах напівінтегрованого типу в класичному виконанні не передбачає наявність алькова – спального місця над кабіною водія. Такий автобудинок розрахований на перевезення 2-5 пасажирів і для керування ним не вимагає від водія відкриття інших категорій, крім “В” (якщо тільки за основу не взято фургон на довгій колісній базі).

Інтегрований автобудинок

Дом на колёсах - интегрированный
Має від серійного фургона не тільки шасі, а й двигун, трансмісію, підвіску. Кузов такого будинку на колесах нагадує сучасний і стильний вагон. Розробкою дизайну екстер’єру та технічних характеристик такого кузова займається компанія-виробник житлового туристичного транспорту. Кабіна з’єднана з житловим простором салону, всередині інтегрований автобудинок доволі об’ємний і має вигляд повноцінної квартири (на відміну від напівінтегрованого). Внутрішнє наповнення і дизайн, зонування, інтер’єр, меблювання, технічне, кліматичне і мультимедійне оснащення під час переобладнання фургона в інтегрований автобудинок обирає замовник. Як правило, вартість значно вища, ніж напівінтегрованого автобудинку.

Альковний автобудинок

Дом на колёсах - альковый
В основі шасі серійної вантажівки, на якому встановлюють житловий блок. Його назва походить від назви спеціальної надбудови над кабіною водія – алькова – в якій розташовується додаткове двоспальне місце. Якщо таке ж ліжко буде розміщене в салоні, тоді можна говорити про реальність проживання в автобудинку великої компанії або щонайменше двох сімей. Альковний будинок на колесах завдяки надбудові доволі високий, сягає понад 3 метри заввишки, тому поставити його у звичайний стандартного розміру гараж не вийде. За рахунок спальника альковний тип автобудинку вважають одним із найбільш упізнаваних.

Причіп-намет

Дом на колёсах - прицеп-палатка
Найбюджетніший тип автобудинку. В його основі простий намет, встановлений на шасі причепа до легкового автомобіля. Його можна брати з собою в подорож і не думати про необхідність пошуку житла або про оплату його оренди. Привал можна організувати будь-де – ліжко і дах над головою причіп-намет забезпечить. Але такий автобудинок сезонний – як місце для ночівлі його можна використовувати тільки в теплу пору року. У холоди будинок-намет на колесах використовують для вилазок на природу рибалки та мисливці. У решти він, як правило, всю осінь і зиму простоює в гаражі.

Світ караванінгу

ОБЛАДНАННЯ ТА КОМПЛЕКТУЮЧІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

Устаткування і комплектуючі для виробництва та оснащення автобудинків, що використовуються фахівцями Comfort Cars. Представлені каталоги є найповнішими та охоплюють усі сфери автомобільного туризму. У них є все необхідне для переобладнання мікроавтобусів у будинок на колесах. Оригінальні комплектуючі провідних європейських виробників допомагають фахівцям Comfort Cars робити авто клієнтів ще комфортнішими, функціональнішими, надійнішими та безпечнішими. Також з каталогів можна замовити профільне обладнання для житлового туристичного транспорту, ознайомитися з цінами та дізнатися все про нові тренди на оформлення салонів різних типів будинків на колесах.

Каталог Reimo

Каталог Reimo Profi

Каталог Falle

Каталог Dometic

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ-ЗАЯВКУ

Заповніть форму-заявку на переобладнання в будинок на колесах просто зараз і автоматично отримаєте гарантовану 5% знижку на послугу. Це займе всього кілька хвилин вашого часу і дозволить істотно заощадити. Після отримання заявки ми підготуємо проєкт і прорахуємо вартість автобудинку вашої мрії.
Подати Заявку!

Переоборудование в Дом на Колесах

Application Form RU

Внимание!

Перед заполнением заявки обязательно ознакомьтесь с образцом. Внимательно заполните все необходимые поля формы, на её основании считается стоимость будущего проекта. Для полного взаимопонимания и уточнения всех деталей Вашего проекта, после заполнения и отправки заявки, обязательно свяжитесь с нами по контактному телефону +380975767756 (WhatsApp, Viber). Благодарим, что обратились в Comfort Cars!


ОБРАЗЕЦ ЗАПОЛНЕНИЯ

Установка дополнительного климатического оборудования


Монтаж


Навесное оборудование

Пример: маркиза, подъёмная крыша, система автоматического открывания двери, автоматическая подножка, рейлинги, пороги, багажник на крышу и т.п.


Электрооборудование


Сантехника


Обшивка салона (сидений)


Мебель

(кухонный блок, шкафы, тумбы, столики, столики, антресоли и т.п.)


Декор и вспомогательное оборудование

Пример: шторки, коврики, подушки, акустика, TV, камера заднего вида органайзеры и т.п.


Комплектующие и Оборудование

Пример: холодильники, кухонная мойка, кухонные плиты, насосы, бойлеры и т.п.


Пожелания и Предложения


Примечание: стандартные работы и комплектующие уже включены по умолчанию в некоторые виды работ (сварочные работы, антикоррозийная обработка, термоизоляция, шумоизоляция, монтаж ремней безопасности и т.д.)!

Some description about this section

Комфорт там де ти

ВИРОБНИЦТВО АВТОБУДИНКУ В УКРАЇНІ

Подорожувати з комфортом без прив’язки до часу або маршрутів туристичної групи допоможе сучасний автодом. Його власникам не доведеться шукати місце для ночівлі та витрачати гроші на хостел чи готель. Все, що потрібно для тривалої поїздки та комфортабельного проживання вже є в автобудинку.

Для переобладнання в автобудинок підходять не тільки габаритні фургони, а й компактні мікроавтобуси або пікапи. Від базового транспорту залежить тип майбутнього мобільного житла і його оснащення. Практично в будь-якому будинку на колесах можна розмістити кухню, спальню, санвузол, вітальню, кабінет – все, що потрібно для тривалої подорожі в дорозі. Головне, правильно спроектувати салон з урахуванням технічних можливостей фургона, побажань клієнтів і виділеного бюджету.

Ціни на переобладнання в будинок на колесах різні. Вартість розраховується від того, що хоче отримати замовник. Але в будь-якому разі переобладнання фургона в Україні обійдеться дешевше, ніж купівля заводського автобудинку в базовій комплектації. Компанія Comfort Cars займається виготовленням автобудинків різного типу для українських водіїв і на імпорт, для іноземних клієнтів, згідно з європейськими стандартами переобладнання житлового туристичного транспорту.

Будинок на колесах. Часті запитання, що ставляться

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ПЕРЕОБЛАДНАННЯ В БУДИНОК НА КОЛЕСАХ
Скільки часу потрібно на переобладнання фургона в Будинок на Колесах?
Усі будинки на колесах, вироблені Comfort Cars, виконуються за індивідуальним проєктом, мають унікальний дизайн і компонування. Відповідно, немає певних термінів виконання. Зазвичай весь цикл робіт триває від одного до трьох місяців, залежно від складності проєкту і своєчасних поставок необхідного обладнання та комплектуючих.
Ціна переобладнання фургона в Будинок на Колесах?
Вартість переобладнання мікроавтобуса в будинок на колесах залежить від марки та моделі автомобіля, складності проекту та необхідної комплектації. Вона розраховується під час проектування, за необхідності, після консультацій з клієнтом, коригується в ту чи іншу сторону. І тільки після повного узгодження, ми приступаємо до роботи. Для того, щоб наші фахівці мали чітке уявлення, який функціонал автобудинку вам потрібен, і могли прорахувати вартість, заповніть і надішліть форму-заявку, після чого зв’яжіться з нами телефоном для уточнення всіх деталей майбутнього проєкту.
Можна використовувати свої комплектуючі?
Да, конечно. Вы можете использовать собственные комплектующие. Данный вопрос необходимо согласовать до начала работы над проектом и предоставить нашим специалистам список комплектующих, их технические характеристики.
Чи можна в Україні законно оформити переобладнаний в автобудинок фургон?
Так, звісно. Ми допоможемо з оформленням необхідних документів для вашого транспорту, переобладнаного в будинок на колесах.
Я проживаю в іншій країні, як з вами зв'язатися?
Зв’язатися можна зателефонувавши за номером нашого контактного телефону – +380975767756. Є Viber і WhatsApp. Усі контакти є на нашій сторінці – Контакти

Подорожуємо в будинку на колесах. Наші корисні статті

КАРАВАНІНГ, АВТОМОБІЛЬНИЙ ТУРИЗМ, ПРОЖИВАННЯ В АВТОБУДИНКАХ
Переоборудование в дом на колесах

Караванер: популярный в Европе дом на колёсах теперь в Украине

Перед многими водителями в наше время часто возникает вопрос, как обустроить свой фургон для путешествий в нем и сделать его максимально комфортабельным для длительных поездок. В ответ на него, в большинстве водители делают ставку на переоборудование в дом на колёсах и не ошибаются. Вот только до того, как заказать такую услугу, стоит определиться, какой тип автодома выбрать для оснащения транспорта...

Дом на колесах

Сколько стоит жизнь в доме на колёсах

Скоро весна, а вместе с ней долгожданное тепло, вылазки на природу в выходные, сезон отпусков. Последний пора планировать уже сейчас, особенно, тем, кто не просто собирается отправиться в путешествие с проверенной турфирмой, а желает поехать навстречу новым впечатлениям в автодоме. Переоборудование в дом на колёсах не дело одного дня, как стандартная переделка. Поэтому заказать услугу уже пора, а также позаботится...

Дом на колесах

Почему кемпер: преимущества компактного автодома и его недостатки

За последние пару лет число автодомов в Украине значительно выросло. Одни связывают это с тем, что мода на такого рода транспорт наконец добралась и до нашей страны, другие видят первопричину их популярности в карантинных ограничениях, которые принес ковид. В частности, в закрытии границ и ужесточении правил относительно местного туризма. Отрицать ни один фактор мы не будем, но и третью точку...